Millega ma täpsemalt tegelen? Graafiline disain.. üsna üldine, eks? Ma nimetan end peamiselt non-agentuur disaineriks ehk töötan projektipõhiselt ja otse klientidega. Tuleb ette ka agentuuridele renditavaks lisatööjõuks olemine.

Tehniliselt on mu tööks olnud viimased aastad võtta ettevõte, nende visuaalne identiteet ja olemasolul loovagentuuride lahendused ja.. toota, toota, toota - suuremaid loovlahendusi & pisikesi töötükke. Digibännerid, sotsiaalmeedia materjal, OOH, liikuv graafika ja animeeritud bännerid, trükised, reklaam lehtedesse, pakendid ja kleepsud, digieventide ja firmasisesed materjalid. Ja tegelikult kõik, mis sinna sisse veel mahub.
Mu eelneva töö sisse on mahtunud lähedane koostöö päris mitme suurema digi- ja loovagentuuriga, kus olen materjalide tootmises olnud abis nii suurtel toidupoe kettidel, takso- ja toidutoomisäppidel, riigiasutustel ja isegi euroopa tasemel poliitiliste ettevõtetel.

Ja töid on erinevaid..
vahel on tarvis lõigata voiceover klappima ja tooted jooksma, et reklaam telesse saata..
vahel on vaja juba ostetud led-ekraani pind täita kampaaniaga, mis pole selle mõõduga arvestanud..
vahel on vaja sotsiaalmeedia tuge mõne kampaaniaga aga need materjalid on ununenud..
vahel on tarvis 360 led ekraan täita tausta-animatsiooniga, et digiüritus kena välja näeks..
vahel on vaja filmitud materjalile lõigata sisse liikuv äpp ja peale graafiline explainer tekst..
vahel on lihtsalt vaja üks sisuturundusartikkel kujundada väga väga mitmesse erinevasse lehte..
või vahel on lihtsalt vaja illustreerida kolmsada erinevat ikooni laste mänguasjadele..

Väga erinevaid töid tõesti.. selle tõttu on tihti raske vaid paari sõnaga edasi anda, mida ma täpselt teen ja enamus töid ei anna portfooliosse selgituseks lisada, sest minu roll on olnud selliste tükkide puhul olla taustajõud. Need projektid, kus ma ei ole taustajõud või mis on concept-tööd, on üleval siinsamas veebis.

Minuga koostööle hakkamine on lihtne - hinnastamine, kokkuleppe põhi ja tellimise süsteem on mul selge ja läbi katsetatud. Ainus, mida teie peate tegema on tehniliselt lihtsalt endast märku andma. Jään elevusega kontakti ja koostööd ootama. 

girti@girtisuun.com